Sahneler
Alternative Stage
alternative-stage

Güzel bir güne müzik ile merhaba demek için bir birinden farklı DJ Performanslarının sergilendiği sizi günün en eğlenceli zamanlarına hazırlamak üzere ısındıran sahnemiz “Alternative Stage” sizi bekliyor olacak.

Happy Hour

Gün batımı yaklaşırken yüksek dozda EDM ‘in maruzu altında kalacağınız, Dünyaca ünlü isimlerin sahne aldığı hiç tahmin edemeyeceğiniz dakikalar sizi bekliyor. “Happy Hour” sahnesi güneşi batırmamak için sizlerle…

happy-hour
Rap Stage
rap-stage

Gecenin koyu tonunda, ay ışığı ve sahnesiyle sizleri büyüleyen müziğiyle kendisine hipnotize eden “Rap Stage” alanında başarılara imza atmış bir çok sanatçısıyla sizlerle buluşmayı bekliyor.

Main Stage

Hayatınızın en eğlenceli dakikalarını geçirebileceğiniz. Tadı damağınızda kalacak Dünyaca ünlü Sanatçıların performansları, DJ ‘lerin inanmayacağınız müzik performansları unutulmaz bir gece yaşayacağınız garantisini verebiliriz. “Main Stage” eğlencenin kapılarını sizlere aralıyor.

main-stage
After Stage

Gece yarısından sonra sabaha kadar eğlence devam ediyor. “After Stage” sahnemiz gece yarısından sonra bir çok gece kulübünde çıkmış birbirinden başarılı djleri sizlerle buluşturuyor.