Sıkça Sorulan Sorular

Myfest nedir?

Antalya’da bu yıl 15.si düzenlenecek olan MYFEST, Türkiye’nin en yenilikçi Bahar Festivalidir. 3 gece 4 gün veya 6 gün 7 gün boyunca, 10 farklı parti konsepti, birbirinden eğlenceli su aktiviteleri, Türkiye’nin önde gelen marka ve sanatçıları ile gençlere baharı yaşatan en yenilikçi festivaldir. Yeme-içme hizmeti festival kapsamında sınırsız ve ücretsizdir.
2021 yılında festival 15.yılını kutlayacak olup 25 – 28 Ekim, 28 – 31 Ekim ve 25 – 31 Ekim  tarihlerinde Antalya-Alanya’de Lykia World Hotel’de gerçekleşecektir.

Katılım tercihleri ve fiyatları nelerdir?

Katılım fiyatları otel odalarının konfor ve kişi sayısına göre değişiklik göstermektedir. Festival kapsamı boyunca an etkinlik oteli ve dış katılım otelleri konaklama hizmeti sunulmaktadır.
Tüm otellerde festival kapsamında yararlanacağını olanaklar aynıdır. Fiyatlandırmaya yandaki linkten bakabilirsiniz; Myfest Fiyat Tablosu

Nasıl rezervason yaparım?

Rezervasyonlar www.myfest.com.tr web adresindeki REZERVASYON sayfasından yapılmaktadır. Ana siteden rezervasyon yapıldığı gibi yetkili satış temsilcilerinden de rezervasyon yaptırabilirsiniz. Rezervasyonun tamamlanması için tüm rezervasyon adımlarının eksiksiz tamamlanması gerekmektedir. *Rezervasyon formunda katılım şartlarında görebilirsiniz. Rezervasyonu tamamlamak için ödemenin rezervasyon tarihinden sonra 4 takvim günü içerisinde tamamlanması gerekmektedir. Tüm ödemesi belirtilen tarihte tamamlanmayan odaların rezervasyonu otomatik olarak iptal edilmektedir.

Havale ve EFT ödemeleri Myfest (Akif Akyıldız) hesaplarına
Nakit ödemeler ofis veya yetkili satış noktalarına
Kredi kartı ödemelerinde %5.5 faiz uygulanmaktadır.
Taksitli ödemelerde %9.5 faiz uygulanmaktadır.
Garanti veya Yapı Kredi kartı ödemeleri ana merkez ofisten yapılmalıdır.

Festival otelinin konumu nedir?

Tesis Troy Su kaydırakları ve Yunus Parkı’den 9 km uzaklıkta konumlanmıştır. Otel Aspendos’den 12 km uzaklıktadır. Lykia World Antalya, dağlara, ormanlara ve kumlu plaja yakındır. Benzersiz lokasyona sahip Lykia World Antalya, Antalya havalimanından 45 dakikalık bir sürüş mesafesinde bulunmaktadır.

Ulaşım

Pandemi sebebiyle festival oteline ulaşımınızı kendi imkanlarınız ile sağlamanız gerekmektedir.
Havaalanın ve Otobüs Terminali ile festival oteli arasında kendi transfer servislerimiz mevcuttur. Tek yön: 100₺ – Çift Yön: 150₺ olup rezervasyon için Transfer sayfamızdan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Otopark varmı?

Kendi araçları ile gelecek katılımcılar için otellerin otoparkı ücretsizdir.

18 yaş altı kişiler katılabilirmi?

18 yaşını doldurmamış kişiler ancak aile izni belgesi ile katılabilirler.

Otele erken giriş veya geç çıkış yapmak mümkün müdür?

1 gün önceden giriş veya 1 gün sonra çıkış yapmak  yapmak mümkündür. Fiyatlar için satış temsilcilerimiz veya merkez ofisimiz ile görüşünüz.

Etkinlikler ücretli mi? Ücretli olan hizmetler neler?

Etkinliklere katılım ve ultra herşey dahil konsept geçerli olup, yerli ve yabancı alkollü/alkolsüz sıcak/soğuk premium içecekler tercih edebilirler. After party de premium marka (şişe açtırmak) alkollü içecekler ücretlidir.

Alanda sağlık ekibi bulunacak mı?

Organizasyon boyunca 24 saat sağlık ekibi hazır bulunacaktır.

Katıllım - iptal - uzaklaştırma şartları nelerdir?

Rezervasyon formuna girilen bilgiler esas alınacağından bu forma girilen yanlış ya da hatalı bilgilerden doğacak olan aksamalarda Myfest sorumlu tutulamaz.
Katılımcı rezervasyon bilgi değişikliklerini en geç 21 gün kala Myfest’e bildirmekle yükümlüdür.
Yanlış, eksik, geç bildirilen bilgiden kaynaklı oluşabilecek problemlerde Myfest sorumlu tutulamaz.
Erken rezervasyon biletlerinde iptal yapılmamaktadır. 21 Ekim’e kadar isim değişikliği mümkündür. 21 Ekim sonrası yapılacak rezervasyonların iptalinde festivalin başlangıç tarihine 30 gün kala (15 Eylül 2021) tüm ödemenin % 100’ü, 15 gün kala (15 Ekim 2021) %50’si iade olarak alınabilir. Katılımcılar 15 Ekim 2021’den itibaren tüm mazaretler dahil olmak üzere ödemenin iadesini talep etmeyeceğini kabul eder. Kredi kartı çekimleri için banka taksit komisyonu çıkarıldıktan sonra iade yapılır. İadeler iptal şartları uyarınca 30 takvim günü içerisinde yapılır.
21 Ekim 2021 – 18:00’den itibaren yapılacak her değişiklik için katılımcı kişi başı 50 TL ekstra bedeli havale/EFT ile ödemeyi kabul eder.
Katılımcı otele check-in yaparken kimlik fotokopisi vermeyi kabul eder.
Rezervasyonun tamamlanması için ödemenin tamamının gerçekleşmesi gerekmektedir.
Rezervasyon formu girildikten sonra 4 takvim günü içerisinde tüm ödemesi tamamlanmayan odaların rezervasyonları otomatik olarak iptal olur. İptal olan odada ödenen tutar var ise iade ödemesi iade şartlarınca yapılır.
15 Ekim 2021 – 18:00’den itibaren tüm mazeretler dahil olmak üzere ödemenin iadesinin talep etmeyeceğini kabul eder.
İptal olan odaların yeni katılım talebi halinde Myfest kontenjan garantisi veremez.
Ödemesi tamamlanmış rezervasyonlarda VOUCHER numarasına sahip katılımcılar bu kodu bir başkasına devredemeyeceğini kabul eder.
Aynı odada konaklayacak kişi sayısı veya kişilerin değişmesi halinde yeni bir oda rezervasyonu girilmelidir. Bu yeni oda rezervasyonunda katılımcılar yeni VOUCHER’a sahip olacaktır. Bir önceki VOUCHER kodları ile ödeme yaptılarsa o ödemenin yeni VOUCHER’a devredilmesi için yeni rezervasyonunun yapıldığı günden sonra 4 takvim günü içinde Myfest’e bilgi vereceklerini kabul ederler. Bu bilgilendirmenin belirtilen tarihe kadar yapılmaması halinde bir önceki VOUCHER ile olan ödeme yukarıda belirtilen iptal şartlarınca iade edilecektir.
Rezervasyon esnasında belirtilmeyip daha sonradan VIP After tercihi seçmek isteyen katılımcılar en geç 10 Mayıs 2021 – 16:00’ya kadar Myfest’e bilgilendirme e-maili atmayı kabul eder.
Myfest’e katılmak için üniversiteli veya üniversitelerden mezun olmak zorunludur. Bunun dışındaki katılımlar Myfest kitle yönetimi ekibinin referansını gerektirmektedir.
Rezervasyon ve ödeme yapmanız size Myfest katılım garantisi vermemektedir. Myfest kitle yönetimi ekibi en geç 15 gün içerisinde size para iadesi yaparak sebep belirtmeksizin rezervasyonuzu iptal etme hakkını saklı tutar.
Bay odaları için referans zorunludur.
Otobüs kalkışından itibaren organizasyon akışını aksatabilecek herhangi bir uygunsuz yada illegal bir davranışta bulunanlar ücret iadesi yapılmadan organizasyon alanında uzaklaştırılırlar. Gerekli görüldüğü takdirde yasal işlem başlatılır.
Katılımcı organizasyon alanında veya kendi odasında meydana getirdiği hasarları kabul eder.
Organizasyon anında taşkınlık veya huzursuzluk çıkaran kişiler etkinlik sırasında özel güvenlik ekibimiz tarafından otelden uzaklaştırılır ve gerek görülürse otelden men edilerek ücret iadesini talep etmeyeceklerini katılımcı kabul eder.

Olağanüstü durumlarda festival iptal yada ertelemesi olursa , ücret iadesi alabilir miyiz ?

Festivalimizin iptal yada ertelenmesi durumunda ertelenen tarihteki festivalimize mevcut haklarınız ile katılım sağlayabilirsiniz. Ücret iadesi isteyenler için 60 iş gününde iadeler yapılacaktır.